size
size

                                                                 سرویس پرو در محل فروشگاه مارال

با توجه به سابقه فعالیت فروشگاه مارال و آشنا بودن کامل با الگوهای رفتاری بانوان ایرانی تصمیم گرفتیم تا سرویسی را ارائه کنیم تا بانوان گرامی بتوانند با کمترین دغدغه خاطر خرید خود را انجام دهند . نهایت تلاش ما در فروشگاه مارال بر این است که شرایطی را فراهم کنیم تا شما مشتریان محترم به دور از هر گونه دغدغه ای از خرید خود لذت ببرید.

                                                                     

شرایط پرو در محل

سرویس پرو در محل مارال در حال حاضر تنها در شهر تهران و برای سرویس تحویل با پیک ارائه می شود . اگر در سایز بندی کالای مورد نظر خود شک دارید می توانید در توضیحات محل درج نمایید پرو در محل و سایزهایی از آن لباس را که مدنظر دارید زکر کنید تا پیک مارال سایز یا رنگ مورد نظر شما را همراه بیاورد . شما می توانید با دیدن و بررسی سایزها و رنگ های ارسالی سایز و رنگ مورد نظر خود را انتخاب کنید . شما می توانید در هر خرید 2 گزینه پرو در محل داشته باشید . به این معنی که شما می توانید از هر مدل 2 سایز یا رنگ را برای پرو در محل انتخاب کنید و انتخاب های بیشتر مقدور نخواهد بود .

بعنوان مثال شما یک تونیک را برای خرید انتخاب نموده اید . اما بین سایز 40 و 42 آن مردد هستید . شما می توانید در توضیحات هنگام نهایی کردن خرید درج نمایید : پرو در محل تونیک سایز 40 و 42

به این ترتیب 2 سایز از تونیک توسط پیک برای شما ارسال می شود و شما می توانید یک سایز را انتخاب کنید و سایز دیگر را مجددا به پیک تحویل نمایید.


logo-samandehi